avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1996 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ma suna un italian si ma ameninta,, ce fac?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ma suna un italian si ma ameninta,, ce fac?

sunt sunat cu numar ascuns, si amenintat, ce fac?
Cel mai recent răspuns: ContSters56778 , utilizator 22:55, 27 Octombrie 2009
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
va duceti la politia si faceti plangere pt amenintare si in cadrul cercetarilor, vi se va pune numarul sub urmarire si se va gasi vinovatul.
Il cunoasteti?
De unde stiti ca e italian?
Locuieste in Italia sau in Romania?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mi-au fost furate actele in italia si folosite de catre altcineva si acum mi s-a facut dosar penal pt fals in declaratii lavola lavola Acum 3 ani mi s-au furat actele in Milano (permis buletin si pasaport ), am fost la politie si le-am explicat si m-au sfatuit sa ma duc acasa (Romania ) sa-mi ... (vezi toată discuția)
Pensia alimentara neplatita de 8 ani ! luana30 luana30 Buna ziua ! Va rog daca se poate sa imi dati si mie o informatie ,privind neplata pensiei alimentare de 8 ani (nu a platit niciodata),a fostului meu sot ... (vezi toată discuția)
(cum) pot afla cine ma suna noaptea cu nr. secret? xuser xuser Pot sa aflu cine ma suna noaptea cu nr. ascuns? precizez ca nu ma ameninta sau din astea, pur si simplu ma suna. Incalca ceva lege daca ma suna ... (vezi toată discuția)