Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ma suna un italian si ma ameninta,, ce fac?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ma suna un italian si ma ameninta,, ce fac?

sunt sunat cu numar ascuns, si amenintat, ce fac?
va duceti la politia si faceti plangere pt amenintare si in cadrul cercetarilor, vi se va pune numarul sub urmarire si se va gasi vinovatul.
Il cunoasteti?
De unde stiti ca e italian?
Locuieste in Italia sau in Romania?