Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Data traseului
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Data traseului

Nu sunt sigur de data când sunt programat la oraș, este posibil sa o pot afla??
Bună ziua! E o dilemă interesantă, probabil din cauza termenelor lungi dintre examinarea teoretică și cea practică. Totuși, puteți suna la SRPCIV (Permise) unde ați dat examenul teoretic, deși mă îndoiesc că va răspunde cineva. Mai practic ar fi să mergeți dvs. acolo și să întrebați! Să aveți CI la purtător!