Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Imprumut civil
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Imprumut civil

Buna ziua ,
Am imprumutat 3000 € de la fostul meu sef , semnand o declaratie cum ca ma angajez sa ii restitui suma in transe . Am platit pana luna trecuta cate 500 lei pe luna , ramanand 6600 lei , scazand salariul ce trebuia sa il primesc , suma finala de restituit fiind de 4600 lei. Problema e ca m.a obligat sa semnez din nou o declaratie de restituire totala pana la 01.04.2018 . (2 sapt termen) . Nu am avut posibilitatea de plata si acum ma ameninta cu recuperatori . Ce pot face in acest caz ,
~ Conținut șters la cerere ~