avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 959 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... AJUTOR DE INMORMANTARE
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

AJUTOR DE INMORMANTARE

daca fratele meu a murit in londra si afost repatriat si inmormantat in romania sotia acestuia beneficiaza de ajutor de inmormantare?

Alte discuții în legătură

Ajutor de inmormantare 2740826332154 2740826332154 fratele meu a decedat in londra acum aprox.o luna de zile.a fost repatriat si i s-a facut inmormantarea aici in romania.i s-a intocmit certificatul de deces in ... (vezi toată discuția)
Pensie de urmas 2740826332154 2740826332154 daca fratele meu a decedat in londra si a fost repatriat in romania,iar in urma lui au ramas doi copii minori acestia pot beneficia de pensie de ... (vezi toată discuția)
Acordare ajutor deces de catre angajator pentru angajat noa noa In cazul in care fratele unui angajat face dovada cheltuielilor pentru inmormantarea angajatului, acesta beneficiaza de ajutorul de deces dat prin RI de catre ... (vezi toată discuția)