Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Sa-mi deschid un service auto la mine in comnua cu ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Sa-mi deschid un service auto la mine in comnua cu bani europeni

Buna ziua vreau sa-mi deschid un service auto la mine in comnua si mar interesa sa il fac cu fonduri europene nerambursabile ma puteti ajuta
george-neagu, moderator
Buna Ziua,

Aveti la dispozitie mai multe fonduri disponibile.
Va rugam sa ne transmiteti ce suma de bani aveti nevoie pentru a realiza investitia pentru a va transmite ceea ce puteti realiza.
Multumesc mult.
O zi buna.

Cu stima,
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING
Puteti infiinta dar primiti punctaje mici.