Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... comisie de disciplina
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

comisie de disciplina

Buna seara. Pot solicita inainte de termenul de prezentare sa mi se puna la dispozitie plangerea facuta impotriva mea de catre un subordonat pe baza careia se convoaca comisia?
ContSters436554, utilizator