avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 724 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... comisie de disciplina
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

comisie de disciplina

Buna seara. Pot solicita inainte de termenul de prezentare sa mi se puna la dispozitie plangerea facuta impotriva mea de catre un subordonat pe baza careia se convoaca comisia?
Ultima modificare: Miercuri, 18 Aprilie 2018
ContSters436554, utilizator

Alte discuții în legătură

Plangere impotriva dispozitiei de desfacere a contractului de munca disciplinar cristina/BZ cristina/BZ Buna ziua. Am lucrat la un post local si pe 30 iulie i-am prezentat domnului director demisia pe care a acceptat-o verbal si si-a dat si acordul ca sa pot ... (vezi toată discuția)
Neonorare cerere depusa la angajator Consultant Covasna Consultant Covasna Buna seara. Am depus acum vreo 4 luni o cerere la angajator in care solicitam sa mi se puna la dispozitie copii ale unor acte referitoare la cercetarile ... (vezi toată discuția)
Retinere din salariu ContSters98173 ContSters98173 Sunt functionar public la o primarie de comuna si vreau sa va supun atenta asupra unei probleme. Din anul 2005 pana in prezent 2009 am fost trecut absent in ... (vezi toată discuția)