avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 567 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... SEMNATURA ELECTRONICA
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

SEMNATURA ELECTRONICA

Cum pot afla daca un avocat din Baroul Bucuresti dispune de o semnatura electronica?
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 17:37, 26 Aprilie 2018
Fiind în posesia unui document semnat electronic de acesta. Semnătura electronică e echivalentul celei olografe, deci se supune reglementărilor de protecție a datelor personale
Ultima modificare: Joi, 26 Aprilie 2018
adriandimitriu, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obligativitatea semnaturii olograf pe petitie conform unui ordin intern cncd eusaisapte eusaisapte Am formulat o sesizare catre CNCD care mi-a raspuns ca petitia nu e semnata olograf conform unui ordin intern. Petitia a fost inaintata prin posta electronica ... (vezi toată discuția)
Membrii fondatorii persoane din strainatate? eudia eudia ONG-ul pe care doresc sa-l infiintez va avea ca membrii fondatori 2 cetateni romani care traiesc in Austria si respectiv Luxemburg. Este in regula daca vom ... (vezi toată discuția)
Semnatura electronica ofertanti ibitza78 ibitza78 Buna ziua! Sunt autoritate contractanta si am o procedura online. In fisa de date am specificat ca toate documentele depuse pentru prezenta procedura sa fie ... (vezi toată discuția)