Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... SEMNATURA ELECTRONICA
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

SEMNATURA ELECTRONICA

Cum pot afla daca un avocat din Baroul Bucuresti dispune de o semnatura electronica?
Fiind în posesia unui document semnat electronic de acesta. Semnătura electronică e echivalentul celei olografe, deci se supune reglementărilor de protecție a datelor personale
adriandimitriu, utilizator