Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Amenzi
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Amenzi

Sotul meu are la primarie o amenda de 3000 lei si eu am o masina care as vrea sa o vand dar primaria nu imi da fiscalul pana nu achit amenda.Mentionez ca amenda este pe numele sotului fiind plecat in germania.ce este de facut?
Conditionat de prioritatile dv,analizati oportunitatea achitarii debitului in evidenta