Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Juridic
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Juridic

Buna !!de câte ori plec din țara la aeroport sunt oprit pt declarație am aflat ca din partea statului italian ar fi ceva Menționez ca am avut un accident acum 8 ani de munca cum pot afla despre ce e vorba?Multumesc
Ce va pune sa declarați?
Adresa Și nr tel multumesc