Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Registre obligatoriu pfa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Registre obligatoriu pfa

Buna!
Am infiintat un pfa (cod caen 4619 - intermedieri in comertul cu produse diverse). Sunt obligata sa detin la sediul social anumite registre? Daca da, care sunt acestea?
In functie de activitatea desfasurata, la sediu trebuie o parte sau toate registrele.

Trebuie sa ne dati date concrete.