Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vouchere de vacanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vouchere de vacanta

Vouchere-le de vacanta se pot folosi doar in perioada conediului de odihna?
Legislatia nu prevede decat perioada maxima in care se pot utiliza, nefiind reglementata obligativitatea folosirii lor doar pe durata CO ,..