Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Suspendare concediu crestere copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Suspendare concediu crestere copil

Cand se face suspendarea contractului unei salariate angajata cu contract individual de munca, norma intreaga, care a nascut in 28 februarie 2018 si are concediu medical de la data nasterii/ Va multumesc.
george-neagu, moderator