Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Care sunt conditiile de pensionare in 2018?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Care sunt conditiile de pensionare in 2018?

Buna ziua.As dori sa-mi spuneti va rog , cum pot iesi cat mai repede la pensie, indiferent de care.Sunt nascuta in aprilie 1963, am 35 ani vechime si sunt genul feminin.
Multumesc.

Pensie anticipata partiala la 57 ani si 5 luni

Aprilie 1963 Septembrie 2025 62/5
Multumesc.