Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Abuz
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua angajatorul mă obliga sa lucrez de la ora 8 pana la ora 17 deși în contractul de munca programul de lucru este de la ora 8 la ora 16 motivând că am pauza de masa 30 de minute și 2 pauze de câte 10 min fiecare este legal ce face dacă nu cum pot rezolva
In Regulamentul intern este prevazuta pauza de masa si celelalte pauze ?