Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Dezabonare
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Dezabonare

Va rog sa-mi comunicati modul de dezabonare de la avocatnet.ro.
Nu am gasit aceasta informatie in ciuda cautarilor, chiar folosind cautarea avansata.
Va multumesc!
Va referiti la dezabonarea de la newsletterul avocatnet.ro? Daca despre aceasta este vorba, folositi link-ul de la finalul newsletterului.

Daca va referiti la stergerea contului de avocatnet.ro, va rog sa ne comunicati acest lucru si o sa procedam la aceasta stergere.

Va referiti la dezabonarea de la newsletterul avocatnet.ro? Daca despre aceasta este vorba, folositi link-ul de la finalul newsletterului.

Da, era vorba despre dezabonarea de la newsletter. Am actionat cum mi-ati sugerat.
Multumesc!
rardelean, utilizator
Cu placere ;)