Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... onorariu avocat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

onorariu avocat

întrebare - onorariul avocatului din oficiu , este obligatoriu , ori nu ?
Cum adică?
adică , trebuie achitată o anumită sumă pentru " serviciul din oficiu " ?