Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Pot folosi logo-urile colaboratorilor?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Pot folosi logo-urile colaboratorilor?

Buna seara! Vreau sa va intreb daca este vreo problema sa folosesc logo-urile clientilor pentru care am prestat servicii pe site-ul propriu la rubrica fostilor clienti sau colaboratori. Multumesc
Mai exact sa fac un portofoliu de clienti.