avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1099 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Card de credit cu avans la bancă
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Card de credit cu avans la bancă

Pot fi obligat să plătesc un card de credit emis pe numele meu, daca eu nu îl mai vreau? Am completat on-line un formular pentru obținerea unui card, însă după, am văzut că banca îmi solicita să plătesc 179euro..

Alte discuții în legătură

Programul "mihail kogãlniceanu" ContSters257414 ContSters257414 [i]IMM-urile pot accesa, din [b]4 aprilie[/b], prin programul \\"Mihail Kogălniceanu\\", o linie de credit de 400.000 de lei anual/întreprindere cu dobânda ... (vezi toată discuția)
Impunere card debit?! gil_73 gil_73 Buna ziua.As dori sa stiu daca angajatorul(in cazul meu MApN)imi poate impune banca la care sa imi fie virate drepturile banesti lunare(card debit).Se incearca ... (vezi toată discuția)
Platile mai multor facturi la furnizori, cu un card personal al administratorului FIGAN2FIGAN FIGAN2FIGAN S-au platit mai multe facturi la furnizori cu cardul personal al administratorului. Cum pot face inregistrarea in contabilitate corect? dar nu am extras . Ce ... (vezi toată discuția)