avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 557 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Programul Start up Romania
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Programul Start up Romania

Cum pot obtine cat mai repede finatarea si ce trebuie sa fac sa pot beneficia de acest program
Cel mai recent răspuns: FREDU FIN , Consultant fiscal 18:47, 27 Mai 2018
Te inscrii la un intermediar,faci cursuri si un plan de afaceri cu care mergi la concurs si anul viitor aflii raspunsul .

Doar productia si cei care au 6000-7000 de euro primesc finantare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Afacerea mea. borisdaniela borisdaniela Buna, Sunt Dana, am 18 ani si as vrea sa imi deschid un local in care se servesc doar ceaiuri si produse de patiserie. Am deja in plan cam tot ce ar trebui ... (vezi toată discuția)
Finantare nerambursabila FREDU FIN FREDU FIN Sunt mai multe programe care finanteaza firmele nou infiintate. 1.Sa spunem ca se infiinteaza o firma noua si se depune proiect pentru a primi finantare ... (vezi toată discuția)
Debutant in afaceri,firma si cei 10000 de euro nerambursabili marius_iorga marius_iorga Mentionez ca m-am documentat vizavi de subiectul din titlu,doresc totusi sa stiu ce acte imi sunt necesare la infiintarea unui \"SRL-D\"-debutant si mai ales ... (vezi toată discuția)