Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Programul Start up Romania
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Programul Start up Romania

Cum pot obtine cat mai repede finatarea si ce trebuie sa fac sa pot beneficia de acest program
Te inscrii la un intermediar,faci cursuri si un plan de afaceri cu care mergi la concurs si anul viitor aflii raspunsul .

Doar productia si cei care au 6000-7000 de euro primesc finantare.