Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Conversatia privata
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Conversatia privata

Conversatia privata intre 2 persoane poate sa fie facut publica pe o retea de socializare? Sau pe un grup privat unde comunica mai multe persoane?
madalina79, utilizator
Nu, fara acceptul celor ce au participat la conversatie