Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere barou

poate sa-mi spuna si mie cineva, va rog, cand va fi admiterea la Baroul Iasi??????????
de obicei toamna, prin septembrie sau octombrie. Mai ai timp sa inveti. Bafta!
www,unbr.ro. aici gasesti toate informatiile. examenul se va da in octombrie sau noiembrie.
In Bucuresti examenul de admitere se da in noiembrie.Cam in aceiasi perioada se da in toate Barourile din tara.Mult succes!
inca un pic si-l dai la anu:))