Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Executare silită
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Executare silită

Buna ziua, prin intermediul acestui site va rog respectuos să-mi răspundeți și mie la o întrebare :
Eu și soția mea urmează să oficializam căsătoria legitima și dorim să știm dacă eu având o executare silită din partea celor de la kruk afectează proprietatea (imobilul) dobândind de soția mea pe numele ecesteia înainte de a ne căsători?. Mulțumesc
Nu afecteaza daca este doar ea proprietar.

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Nu afecteaza daca este doar ea proprietar.

Mulțumesc foarte frumos pentru răspuns D-nu avocat, va doresc o zi plăcută