Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Autorizatie de extindere si renovare
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Autorizatie de extindere si renovare

Ce acte trebuiesc pentru a obtine autorizatia de extindere si renovare?, Multumesc anticipat!
Nu precizati ce intelegeti prin extindere si renovare.
Gasiti aici informatii despre lucrari care se executa fara autorizatie de la primarie: www.avocatnet.ro/articol_375...
Trebuie sa detineti un proiect intocmit de o firma autorizata. In baza proiectului puteti solicita autorizatie de ctie. de la primarie.