Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PENSIE ANTICIPATA PARTIALA
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PENSIE ANTICIPATA PARTIALA

CE DOCUMENTE AS AVEA NEVOIE PT.A-MI TRANSFERA (RECUNOASTE)VECHIMEA IN MUNCA DIN ITALIA?
- Formularul E205 - Atestat privind cariera de asigurat în .........
- Formularul E207 - Certificat privind cariera asiguratului

Detalii : www.avocatnet.ro/articol_472...