Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Blocare ulita sateasca
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Blocare ulita sateasca

Salut! Un vecin a blocat ulita sateasca (De 478) cu un gard pe 29 mai 2018.
Am facut plangere la primarie, a venit politia pe 5 iunie 2018 la fata locului cu actele care demonstreaza ca e drum public si i-a dat termen de 5 zile sa elibereze drumul.Azi e in 11 iunie,gardul e inca acolo si nu a venit nimeni la fata locului sa constate acest lucru sau sa aplice legea,cum ni s-a spus.Va rog frumos sa imi spuneti ce sa fac in acest caz,cui sa ma adresez, cine se face vinovat pentru ca noi,cateva familii stam blocati aici fara a avea alta cale de acces.Va multumesc anticipat!
~ Conținut șters la cerere ~