Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Despre un copil
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Despre un copil

Am un baietel de 9 ani si mama copilului nu ma chemat sal recunosc cum pot sa fac sal trec pe numele meu va rog
Faceti pur si simplu declaratie de recunoastere a copilului.