Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... card euroline
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

card euroline

Buna ziua,
va rog sa-mi spuneti daca a mai intalnit cineva urmatoarea situatie si daca da cum s-a rezolvat:
am cumparat de la Altex prin card euroline produse de aprox.1300 ron in 2006.Am primit un desfasurator dupa care am platit ratele,iar acum cand am vrut sa inchid contul mi s-a comunicat ca mai am de plata 4600 ron dobanzi si penalitati fara sa stiu de unde.
Cu stima,
Minodora Sabou
Astept un raspuns aici, am si eu o multime de prieteni prinsi in aceasta plasa euroline fara sa o fi cerut, fara sa li se fi dat de ales, si platesc de ani sume importante din salariul si asa prea mic si inca si diminuat...
Domnilor, abuzul acesta e oficial si fara leac???
Buna ziua sunt si eu in aceasi situatie ati gasit vreo solutie ceva?