Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Asigurari sociale profesor calificat
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Asigurari sociale profesor calificat

Buna ziua. Lucrez in invatamant ca profesor calificat, cu norma intreaga. mi se opresc toate darile catre stat. mai sunt angajat cu un sfert de norma in alta parte si mi se opresc si acolo toate darile. E posibil cumva sa nu platesc de doua ori asigurarile ? Multumesc.
george-neagu, moderator