avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1483 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract acordare tichete cadou
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract acordare tichete cadou

Suntem o societate comerciala cu profil de distributie marfuri. Am lansat o campanie de vanzari cu acordarea unor bonuri cadou pentru clientii nostrii in vederea stimularii vanzarilor.
Aceste tichete cadou vor fi oferite salariatilor acestora.
Ma puteti ajuta cu un model de contract in baza caruia sa putem acorda direct salariatilor altor entitati de vanzare aceste tichete cadou?

Alte discuții în legătură

Tichete cadou Gabriela Negrut Gabriela Negrut Buna seara, Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: Societatea X este producatorul, iar societatea R este cea care distribuie bunurile produse de catre ... (vezi toată discuția)
Bonuri cadou cosmin910 cosmin910 Buna ziua! As dori sa stiu daca se plateste impozit pentru bonurile cadou in functie de numarul de angajati, de valoarea per angajat a bonuilor, de cate ori ... (vezi toată discuția)
Tratament fiscal tichete cadou p_orsyka p_orsyka Vreau sa acord salariatilor tichete cadou, dar am epuizat deja 2%din fondul de salar. As dori sa-l pun pe protocol, dar fara impozitarea tichetelor la ... (vezi toată discuția)