Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... OUG 53/20018
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

OUG 53/20018

OUG 53/20018 se aplica si la cei care au sustinut deja concursuri pentru obtinerea gradului de ofiter?
OUG 53/20018 se aplica tuturor situatiilor aparute de la data intrarii ei in vigoare.