Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... supliment insertie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

supliment insertie

Buna ziua,
In cazul intoarcerii la serviciu inainte de implinirea varstei de 1 an a copilului suplimentul se acorda pana la implinirea varstei de 2 sau 3 ani a copilului?Dar daca inceperea activitatii este de la 1 si 1 luna?Multumesc
Se acorda pana la implinirea varstei de 3 ani .