Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie sau activitate p f a ???
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie sau activitate p f a ???

Am un P.F.A. și am depus dosar de pensie anticipată parțială. Dacă mi se aproba dosarul (de pensionare anticipată parțială) mai pot desfășura activitate ca și p. f. a ??? Multumesc anticipat pt răspunsuri.
pfavip, utilizator