Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Eroare bancomat ING
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Eroare bancomat ING

Buna ziua. Am o problema în legătură cu cardul de credit. In urma cu aproximativ 3 săptămâni mi s-au băgat banii in cont suma fiind 14 milionar jumătate. În aceiași zii am restrâns din cont suma de 5 milioane jumatate. Acum o săptămână am mai scos 1 milion. Acum când am fost la bancomat mi-a arătat că mai am 71.86 lei. Ce s-ar fii putut întâmpla ?
Mergeți pa banca si cereți un extras de cont. E singura modalitate de a va lămuri.