avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1321 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... pfa din 2005 , autorizatie primarie sector
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

pfa din 2005 , autorizatie primarie sector

un pfa infiintat in 2005 , cu autorizatie de la primarie sector , fara activitate , a fost radiat in urma oug 44/2008 ?

Alte discuții în legătură

Pfa radiata Miki&Eta Miki&Eta buna ziua.am avut o autorizatie pfa si in urma cu doi ani,am intrat in paternitate,iar acum as vrea sa prelungesc un ani pentru ca copilul meu are un handicap ... (vezi toată discuția)
Probleme pfa inactiv babysee babysee Buna ziua, ma confrunt si eu cu urmatoarea dilema si daca aveti bunavointa sa ma lamuriti putin...cei la care lucrez mi-au impus sa ma autorizez PFA si am ... (vezi toată discuția)
Pfa din 2002 - nu am activat, nu am depus declaratii... andreea_stel andreea_stel Am un PFA infintat in anul 2002, am avut activitate pe el 6 luni....dupa care am depus o declaratie estimativa de venit la insistentele inspectoarei de sector, ... (vezi toată discuția)