Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Desfasurare activitate machiaj
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Desfasurare activitate machiaj

Buna ziua! Doresc sa inchiriez un spatiu in salon pentru a desfasura activitatatea de machiaj. Este nevoie de incapere separata de restul salonului (cum este cea de cosmetica spre exemplu) sau cu ce altceva as putea sa lucrez in aceeasi incapere (coafura, manichiura etc)? Este nevoie de o chiuveta sau mai multe? Multumesc!
Vedeti :
NORME DE IGIENĂ din 27 iunie 2007pentru serviciile din cabinetele de tratament și machiaj cosmetic, epilare, manichiură, pedichiură, coafură, frizerie și bărbierit
[ link extern ]