Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Garajul dintre blocuri
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Garajul dintre blocuri

Buna ziua.Este normal sa fie construit un garaj pe spatiul verde dintre blocuri?Acesta are iesire catre parcare doar pe trotuar.Intreb deoarece vecinul in cauza nu lasa nici o masina sa fie parcata in mod legal in parcare pe motiv ca ii blocheaza iesirea din garaj.Multumesc frumos
Domeniul public nu poate fi utilizat fara acordul primariei
Sesizati oficial directia corp control din primarie