avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 846 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... juridic
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

juridic

am factura neachitate de cineva factura este confirmată cu număr de înregistrare de primire de firma respectiva are pe ia nr si data contractului dar respectivul refuza sami dea contractul ce fac în acest caz

Alte discuții în legătură

Nu imi accepta demisia cristi583 cristi583 am o problema, sper sa ma puteti ajuta. Eu lucrez din 1 decembrie la o firma, acum vreau sa plec la alta pe un salariu mai mare. Daca plec, firma o sa ... (vezi toată discuția)
Obligatia firmei de a inregistra documentele depuse de mine monykkka monykkka Buna ziua, am si eu o intrebare: am diverse probleme cu cei de la firma, care si-au pus in cap sa ma dea afara. Ce vreau eu sa intreb este: de fiecare data ... (vezi toată discuția)
Angajatorul nu doreste sa dea nr inreg. cererii pt concediu crestere copil(tatal) si sa elibereze actele! darkone darkone Buna ziua, Revin cu problema angajatorului sotului meu...am mai postat pe 2 apr. ...Eu am nascut pe data de 6 martie, de la dir soc. sector 2 am inteles ca ... (vezi toată discuția)