Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie CCC si venituri din inchierierea sau ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie CCC si venituri din inchierierea sau vanzarea unui apartament

Pot vinde sau inchiria apartamentul proprietate personala fara apierde indemnizatia de crestere copil? Va multumesc!
Cel mai bine intrebati la ANPIS - Agenţia Naţională pentru Plăţi şi Inspecţie Socială, intrucat legislatia nu decide ce fel de venituri se pot realiza in timpul CCC.