Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Gasire persoane
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Gasire persoane

Buna ziua ,cum pot sa gasesc o persoana daca ii stiu numele ,cnp-ul si tara unde se afla ?? Persoana pe care o caut este plecata de foarte multi ani din Romania ,am aflat ca ar fi stabilita in Franta cu un alt nume si nu stiu cum sa ii gasesc o posibila adresa sau un nr de tel ca sa pot sa reiau legatura cu ea . Va rog sa imi scrieti cei care ma pot ajuta ,va multumesc !
Floarea Ana, utilizator
Puteti apela la detectivi particulari.
O sa va coste mult dar o vor gasi daca va accepta cazul.
alta cale nu ar mai fi ?
Pt ce vreti sa gasiti persoana?
Este vorba despre mama mea de care nu mai stiu nimic de foarte mult timp ,tot am incercat sa o caut dar in zadar ,cum v-am spus am aflat ca ar fi stabilita in Franta ,ii stiu data nasterii ,cnp-ul si numele actual .
Încercați să apelați la un ONG care sa va ajute gratis.
Altfel este complicat si va costa.