Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, cum se poate afla adresa unei persoane ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, cum se poate afla adresa unei persoane plecata de ...

Buna ziua, cum se poate afla adresa unei persoane plecata de 20 de ani in Ungaria. Stiu orasul unde locuieste, CNP si nume. Multumesc.
Apelati la un detectiv particular, de preferat din Ungaria.