avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Inregistrare in revisal al unui contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Inregistrare in revisal al unui contract de munca

Ultima zi de inregistrare in revisal al unui contract de munca? Data incepere 01.08.2018. Multumesc
Ultima modificare: Marți, 31 Iulie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: micuticuta , utilizator 11:54, 31 Iulie 2018
31.07.2018
MULTUMESC FRUMOS

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stimulent de insertie ContSters139791 ContSters139791 Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea situatie. In prezent ma aflu in CIC si imi voi relua activitatea la un alt angajator. Datele sunt urmatoarele , ... (vezi toată discuția)
Amenda rovinieta Dragos88CYL Dragos88CYL Buna ziua Am primit prin posta amenda pt rovinieta pt un autoturism din categoria A, am fost surprins in data de 21.04.2018 de o camera in localitatea Ulmi ... (vezi toată discuția)
Intregistrare contract de munca la itm Daniela Camelia Nicolae Daniela Camelia Nicolae Potrivit ultimelor modificari ala Codului Muncii am inteles ca contractele de munca se inregistreaza la ITM cu o zi inainte sa inceapa salariatul efectiv ... (vezi toată discuția)