Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Ilegalitati
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Ilegalitati

Buna. Locuiesc in Sighetu Marmatiei. Pe strada mea cei de la primarie nu au bagat apa potabila si nici nu e lucrat drumul, desi in acte strada e asfaltata si cu apa potabila. Ce demersuri ar trebui sa urmez?
Cereri s-au tot facut , dar pe degeaba .
Multumesc.
Deli29, utilizator
Singurele demersuri le puteti desfasura la nivelul edilului localitatii,acesta detine painea si cutitul,el stie daca primaria are fonduri si programate astfel de investitii