Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratia unica cazul in care am distribuit dividende
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratia unica cazul in care am distribuit dividende

In cazul in care am distribuit dividende in val. de 50.000 lei in luna august, iar declaratia unica nu a fost depusa, pot sa o depun acum? Asociatul este si angajat al societatii.
george-neagu, moderator
Da, o puteti depune acum caci e vorba doar de declararea acolo a platii cass la acest tip de venit.