Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am nevoie de un avocat din Bucuresti
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am nevoie de un avocat din Bucuresti

Buna seara.Am nevoie de un avocat din București,pentru un apel.Multumesc.
Regulament Forum

2.8. În spațiul public al forumului (în topicuri) nu se stabilesc relații profesionale între cel care întreabă și cel care răspunde. Consultanții pot fi contactați folosind butoanele SUNĂ, EMAIL, iar ofertele de servicii se fac prin mesageria privată.

Alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...