avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 222 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am nevoie de un avocat din Bucuresti
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am nevoie de un avocat din Bucuresti

Buna seara.Am nevoie de un avocat din București,pentru un apel.Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:08, 9 August 2018
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Regulament Forum

2.8. În spațiul public al forumului (în topicuri) nu se stabilesc relații profesionale între cel care întreabă și cel care răspunde. Consultanții pot fi contactați folosind butoanele SUNĂ, EMAIL, iar ofertele de servicii se fac prin mesageria privată.

Alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Constructia unei case - caut avocat Anji:Anji Anji:Anji A-si dori sa pot vorbi telefonic cu un avocat din Timisoara pentru constructia unei case.Multumesc anticipat (vezi toată discuția)
Solicit avocat schimbare nume aidu aidu Buna ziua, Doresc sa schimb numele meu de familie, fare nicio legatura cu alte persoane. Exista avocati cu experienta in acest domeniu si ce servicii pot ... (vezi toată discuția)
Avocat specializat gsm bobota viorel bobota viorel Doresc sa ma consult cu un avocat privitor la initiera unei actiuni civile pentru obligarea firmelor de telefonie mobila Orange,Vodafone,Digi sa-si schimbe ... (vezi toată discuția)