Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vizat cerere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vizat cerere

Buna ziua !
Am de completat sau vizat - nu stiu - o cerere de tratament ca angajat supus integral impozitarii pe venit cf art 1 alin 3, art 1a din lg privind impozitul pe venit ( anexa pt lucratori transfrontalieri UE ) - dar efectiv nu vad unde ar trebui si ce sa completez !
Multumesc mult !
george-neagu, moderator