Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Punct de lucru mobil
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Punct de lucru mobil

Ce documente imi trebuie pentru deschiderea unui punct de lucru mobil, fara o adresa fixa ? Mentionez faptul ca in actul constitutiv al societatii sunt prevazute si activitati mobile, insa pentru a fiscaliza o casa de marcat imi trebuie trecute si pe certificatul constatator Activitati Mobile.
Trebuie sa va completati obiectul de activitate al societatii cu coduri CAEN din 478 Comerţ cu amănuntul efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe