Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Avocatul intimatei este fostul meu notar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Avocatul intimatei este fostul meu notar

Buna ziua tuturor!

Un caz ciudat, in care nu stiu ce sa fac si cum ar fi moral sa ma comport. Si de aia cer ajutorul comunitatii.
Fac plingere penala contra societii comerciale care imi lucreaza de 3 ani pamintul , fara contract si fara sa-mi dea un ban.
Plingerea se tot respinge si ajung la Camera de Consiliu, in fata unui judecator.
Unde am surpriza ca
1) avocatul intimatei este chiar fostul meu notar ( a facut matrapazlicuri cu terenuri, a pierdut dreptul de a fi notar, dar are totusi dreptul a fi avocat ).
2 ) Procurorul de caz este exact procurorul care a instrumentat dosarul.

Este normal asa ceva ?
Aveti dreptul sa ridicati exceptii