Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Retragere plangere
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Retragere plangere

Am depus o petiția online către o persoană din galați eu fiind din suceava.pot retrage plângerea din suceava fara a ma deplasa la galati?? In urma plângerii i sa facut dosar penal pt înșelăciune persoanei respective,Dar după aceea m-am împăcat cu persoana care ma inselase
Cu ocazia urmatoarei audieri, veti aduce la cunostinta organelor de cercetare/urmarire penala faptul ca, a intervenit impacarea....