avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 771 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Reiterez : Regulament Forum Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Reiterez : Regulament Forum Avocatnet.ro

@ Pentru toi cei care raspund in aceasta Sectiune a Forumului.

In Forumul Avocatnet nu este de dorit să folositi :
- scrierea nejustificată cu majuscule sau caractere îngroșate, italice, subliniate, ori cu alte artificii este greu de citit.
- jigniri adresate celorlalti participanţi la discuţie sau utilizatorilor forumului în general.
- atacul la persoană, comportamentul nepotrivit sau ofensator,
- mesajele offtopic caretrebuie evitate sau purtate prin intermediul mesajelor private.
- identificarea unor persoane fizice sau juridice în titlul topicului sau în mesajele postate. Pe forumul Avocatnet discutam ideea/speța, nu persoanele implicate.

Daca considerati ca nu puteți sau nu doriti să respectaţi acest regulament, singura soluţie constă în încetarea activității pe forum. În caz contrar, vom fi nevoiţi să luăm toate măsurile necesare pentru ca forumul Avocatnet să-și desfăşoare existența în bune condiţii, incluzând interzicerea dreptului de a mai posta, temporar sau definitiv.

Administratorii si moderatorii forumului vor avea întotdeauna ultimul cuvânt și nu sunt obligați să dea explicaţii.

Rog pe cei care vor raspunde ca , postările să fie bazate pe argumente și să aducă un plus de valoare discuţiei.

Alte discuții în legătură

De ce imi apare pe fluturașul de salariu deducere personală?? lacrimi_oana lacrimi_oana Am primit fluturașul de salariu si am observat ca apare o reținere pentru deducere personală,ce inseamna??? (vezi toată discuția)
Este corect? rompell rompell Am nevoie de un raspuns.- codul CAEN al firmei nu este inclus in lista celor de la MEDIU, pentru autorizare, functionam pe proprie raspundere(deci nu avem un ... (vezi toată discuția)
În ce limbă am voie să vorbesc la locul de muncă? Hemera22 Hemera22 Astăzi la locul de muncă m-am întâlnit cu o colegă care a demisionat și era prezentă în magazin ca și clientă. Vorbeam în limba maghiară (suntem de ... (vezi toată discuția)