avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 305 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Viata in Italia Pachet disparut
Discuție deschisă în Viata in Italia

Pachet disparut

Pe data de 18 iulie 2018 mi s a pus un pachet din Italia cu posta italiana si nici in ziua de astazi 16august 2018 nu a mai ajuns la posta italiana nu stiu unde se afla pachetul pt ca nu il pot urmari la posta romana mi se se spune accelasi lucru ce este de facut acesta e nr de urmarire 5IUP0012452340 ce pot sa fac mai departe
Cel mai recent răspuns: Elaela25 , utilizator 17:42, 16 August 2018
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Colet extern pierdut in romania de posta romana Rei899 Rei899 Dupa cum stiti traim intr=o tara de hoti.. Posta romana = Hoti Am un colet venit din China Prin Belgia, numai taxele postale 80 de lei, am numar de ... (vezi toată discuția)
Inselaciune facilitata de posta romana Dinu_Aurelian Dinu_Aurelian Acum 3 luni jumate am comandat de pe olx.ro un telefon nokia 1320 lumia de la un individ,coletul mi-a fost trimis prin posta romana(cea mai de neancredere).Am ... (vezi toată discuția)
Furt sau nu? lucian1308 lucian1308 Buna ziua tuturor! Ma aflu in perioada de preaviz(incetare contract cu 55b) dupa doi ani si jumatate de activitate pe un post de tehnician. In toata aceasta ... (vezi toată discuția)